Nevieš si ani len predstaviť ako to chcem. Ako o tom snívam. Je to momentálne môj najtajnejší sen. Nie je ťažké dostať ťa k sebe večer, pretože obaja vieme, čo je tvojim cieľom. To čo je to najťažšie, je udržať si ťa. Udržať si ťa nie len do najbližšieho rána, aj keď nebudeme si klamať, ani to sa mi ešte nepodarilo. Chcem si ťa udržať a byť pri tebe každé jedno ráno do konca života.

Áno, som naivná. Až príliš naivná. A keby len to. Zamilovaná. Poriadne, veľmi, silno, tak, že ak to skončí, tak moje srdce bude rozbité na milión kúskov. Vychladne. Všetko stratí svoju farbu. Pretože taký je svet, kým nie si pri mne. Sivý, bezfarebný. Stačí jedna jediná správa ,,Chcem Ťa vidieť“ a svet je zrazu pestrejší, farebnejší.

Toto všetko so mnou robíš.

Pre teba som pravdepodobne len jedna z mnohých. Jedna z mnohých, ktoré podľahli tvojej charizme, šarmu, príťažlivosti a vlastne všetkému, čo z teba vyžaruje. A ty to vieš. Si si toho vedomý. Vieš, že to máš zo ženami ľahké.

pinterest.com

Ja som bola presvedčená, že ti nepodľahnem. Pretože mužmi, ako si ty, som pohŕdala. Priam som ich neznášala. Neznášala som mužov, ktorí boli až prehnane sebavedomí. Prehnane si istí tým, že to, čo si zaumienia, dosiahnu. Či už šlo o ženu, prácu alebo čokoľvek iné. Tomuto, čo opisujem, sa nehovorí cieľavedomosť, ale chamtivosť. Pretože ty si chamtivý. Hnusne odporne chamtivý.

A ja som ti to zožrala. Všetko. Aj s navijakom. A tak veľmi som nechcela…

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Prečo sme nemohli byť spolu?

Stalo sa však. Stalo sa a bohužiaľ, nie jeden krát. Pretože ja som ti nepodľahla len jeden krát. Podľahla som ti asi 100 krát. Áno, a každý raz som si tvrdila, že sa to znova nestane. Preboha, keby len raz. Presvedčila som samú seba, že to nie je správne až dovtedy, dokým si sa opäť neozval. Dovtedy, dokým si opäť nezačal hrať tie tvoje hry, v ktorých ja nikdy nekončím ako víťaz, aj keď by som akokoľvek chcela. Pretože ty si ten, kto určuje pravidlá a ja som tá, ktorá sa týmto pravidlám podriaďuje. Či chcem alebo nie, robím to stále dookola.

Hovorí sa, že dva krát do tej istej rieky nevstúpiš. Ten kto to povedal asi pri znení tejto vety nemyslel na neopätovanú lásku. Pretože presne taká je láska, ktorú k tebe vysielam. Láska, ktorá sa priam vyparí, kým príde k tebe. A to je možno aj dobre. Pretože ak by si vedel, čo k tebe cítim, zničilo by sa to. Zničilo by sa niečo, čo nejde pomenovať. Zničila by sa celá táto hra, ktorú so mnou hráš. Zrazu by len nastalo to, čo v hrách väčšinou zaznie.

Veľké GAME OVER.

Game over, ktoré ma čoskoro čaká a neminie. Vieš čo by bolo mojim víťazstvom? To, keby som ťa našla pri sebe nie len večer, ale aj ráno…

coverphoto: Photo by Darius Marshall on Unsplash

Facebook komentáre