Občas to príde na každého z nás… Smútok, ľútosť, nostalgia, pocit clivoty za tým, čo sa už nikdy nevráti… A v týchto dňoch nepotrebujeme nič iné, iba si uvedomiť, že to, čo sa práve odohráva, sa odohrávať má. Dokonca by som aj povedala, že sa to stať musí… Pretože sama viem, že práve obdobia, ktoré som vtedy považovala za tie najťažšie v mojom živote, ma priviedli presne tam, kde som teraz šťastná.

Dnes sme si pre vás pripravili citáty, ktorých spájajú rovnaké odkazy: Všetko sa deje pre niečo. Nič netrvá večne. Niektorí ľudia odchádzajú, pretože odísť musia. A kým nevieme, čo bude zajtra či pozajtra, ešte sa nemôžeme vzdávať.

… … …

Pri niektorých rozhodnutiach ti pukne srdce. Ale iba tak sa vo tvojom živote uvoľní priestor pre tých, ktorí ti dokážu, že tie najťažšie kroky sú tie najdôležitejšie.

Nikdy nie si sama. Aj v tých najosamelejších chvíľach máš pri sebe svoje srdce, ktoré za teba neprestáva biť, hoci ty sama už nevládzeš.

Bojuj za seba. Bojuj za svoje sny. Bojuj o to, aby ti nik nevzal tvoje šťastie. No nikdy nebojuj o niekoho, kto sa k tebe správa ako k jednej z mnohých.

Ži tak, aby si sa v srdciach iných ľudí zapísala ako žena, ktorá sa nikdy nevzdáva.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Sviatok lásky by mal byť každý deň – citáty, ktoré v krátkosti ukazujú silu najkrehkejšieho citu

Ak máš pri sebe osobu, ktorej správanie ti odoberá šťastie, je najvyšší čas ju zo svojho života vylúčiť.

Nevládať je v poriadku. Priznať si chybu je v poriadku… Pretože v týchto chvíľach opúšťaš niečo, čo k tebe v skutočnosti nepatrilo.

Ťažké časy sú na niečo dobré… Uvidíš, kto je ochotný zdolávať ich spolu s tebou. A na tých ľudí, prosím, nikdy nezabudni.

Bez ohľadu na to, koho stretneš, nikdy nikomu nedovoľ, aby ti vzal samu seba.

Raz si len spomenieš na dni, kedy si nevedela, čo bude ďalej, pousmeješ sa a zaplaví ťa pocit hrdosti, že si to zvládla.

Buď ženou, od ktorej sa iní učia. Nie ženou, ktorá sa ich snaží naučiť, ako ju milovať.

Niekedy musíme o všetko prísť, aby sme pocítili, ako chutí absolútna sloboda.

Tvojou prioritou by nikdy nemalo byť to, aby si ostatným dokázala, že si zaslúžiš ich lásku.

… … … … … 

Menej slov, no viac myšlienok… Ak milujete citáty, určite vás zaujme naša najmenšia knižka Úlomky. Zakúpiť si ju môžete TU.

Facebook komentáre