Vždy som bola tá, čo mala na každú situáciu povzbudivé slová. Vždy som ti zdvihla telefón. Vždy som odpísala. Teraz som ticho a ty sa pýtaš prečo. Ticho nemusí byť vždy zlé alebo plné nenávisti. Niekedy môže byť aj plné lásky. Aj keď sa tomu ťažko verí.

Môže znamenať, že ti dávam priestor ktorý potrebuješ, aby si rástol.Priestor na to, aby si sa mohol stať tým, kým chceš. Priestor, ktorý ti ukáže čo naozaj od života chceš, ale aj to, čo chceš odo mňa.

To ticho môže znamenať, že som v poriadku, som spokojná a verím. 

Verím v to, že ak spolu máme byť, tak nám to osud a čas dopraje. Ak nie, verím, že sa nám obom do cesty pripletú tí správni.

To, že dnes som ticho znamená, že som šťastná. Vďačná za to, čo sme spolu prežili, aj keď to bolo krátke. Neublížil si mi, ani nezanechal žiadne jazvy. Navždy som si zapamätala teba a tvoj úsmev. Tvoje vtipy, smiech a všetky tvoje tajomstvá.

To, že som ticho, neznamená, že mi nechýbaš. Chýbaš. Často až neuveriteľne. No nepoviem ti to, pretože ty vieš, že to nič nezmení. Aj keď som ticho, som tu pre teba, podám ti pomocnú ruku a vždy zdvihnem telefón, ak zavoláš. Moje ticho je dôkazom toho, že ťa mám stále v hlave. Ale nemusí o tom vedieť celý svet. Myslím na teba skoro ráno, keď všetci ostatní ešte spia. Myslím na teba aj neskoro v noci, keď všetci už zaspali a noc je naša. Neustále ťa mám v očiach.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Nebudem dávať čiarku tam, kde TY si dal bodku

Potrebujem čas pre seba. V tomto tichu, by som chcela pochopiť, prečo ľudia do našich životov prichádzajú, robia ich krásnymi, no nie vždy môžu zostať. Jediný, kto vždy ostane som ja sama.

Takže ťa nechávam ísť. Nech môžeš urobiť aj iných šťastnými. To ticho, ktoré registruješ znamená, že sa ťa snažím dostať z hlavy aj zo srdca. Snažím sa nájsť cestu, ktorou som žila, ešte predtým, než som ťa spoznala. Chcela by som byť šťastná aj bez teba.

Dúfam, že to nie je definitívny koniec. Možno to je len dočasné ahoj. Som tu blízko teba, a zároveň tak ďaleko. Som tu pre teba a zároveň už nechcem byť.

coverphoto: www.pexels.com, foto: weheartit.com

 

 

Facebook komentáre