Bol jarný večer. Blúdila som po uliciach a premýšľala som, či je so mnou naozaj niečo zlé. Robila som to často. Dala som si slúchadká a len som išla. Nemala som cieľ a niekedy som mala pocit, že ani neviem, kde som mala štartovnú čiaru. Kedy sa to celé blúdenie začalo.

Blúdila som dlho. Čakala som na princa a niekedy som mala naozaj pocit, že som ho hľadala v každom, čo išiel okolo. Od každého som čakala lásku a pochopenie, lenže väčšina nechápala ani význam slova láska a ľúbiť ľúbili akurát tak svoj obraz v zrkadle.

pinterest.com

Blúdila som ulicami aj životom a hľadala som to niečo. Tú časť môjho života, ktorú som dlho zanedbávala, ale nakoniec som si musela priznať, že mi to chýba. Hľadala som každého v každom a pritom som mala v hlave vždy len jedno…TEBA a to všetko, čo som zažila a cítila, len keď som bola s tebou.

Občas som chcela vymazať každú spomienku a začať odznova, lebo som vedela, že ty si tieto veci zažil už veľakrát predtým...lenže pre mňa si bol prvý taký skutočný a možno preto sa mi to nedarilo. Tak veľmi som sa chcela dostať z toho bludného kruhu, že som niekedy spravila veci, ktoré by som už dnes pravdepodobne nespravila. Hľadala som východ, ale žiadny nebol…vďaka Bohu.

Namiesto neho som našla teba.

Teba, ktorý si zrazu doniesol to všetko, čo mi chýbalo. To všetko, čo som si ani neuvedomila, že potrebujem ku šťastiu, ale dnes už viem, že bez toho neviem žiť.

pinterest.com

Bez tvojho úsmevu, bez pohľadu na teba každé ráno…bez toho, aby si mi robil nervy. Aj keď občas buchnem dvere a mám chuť ťa poslať do teplých krajín viem, že by si sám neodišiel. Zostaneš a po chvíli sa na mňa pozrieš tým pohľadom a ja sa viac ako 10 minút neviem hnevať.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Som šťastná a single!

Prišiel si a ja ďakujem.
Ďakujem, že si prišiel v hodinu dvanástu…že si sa vrátil práve vtedy, keď som to už ja vzdala. Keď som už nevedela ako ďalej a povedala som si, že láska asi naozaj nie je pre mňa. Ďakujem, že si ukázal, že je. Že je dokonca aj pre takého blázna, ako som ja.

Že každý, nech sa predtým sklamal akokoľvek, raz nájde človeka, ktorému sa nebude báť povedať chýbaš mi a milujem ťa.…lebo si bude istý, že on to cíti rovnako.

Ďakujem, že si sa vrátil aj napriek všetkým hlúpostiam, ktoré som spravila a ďakujem, že aj napriek všetkému si to dnes večer ty, ktorého môžem sledovať, ako spí..a že v noci to budeš ty, ktorý ma bude zo sna udierať po hlave 🙂

cover photo: pexels.com

Facebook komentáre