Nielenže som v tu chvíľu nevedela, čo som získala…. Bol to nevinný deň, ktorým sa to všetko začalo.
Zmenil moje ja.
Zmenil moje myšlienky.
Zmenil všetko. 
Prišla mi bežná správa, ktorá má pre mňa deň čo deň väčší význam.

pinterest.com

Ak by som sa mohla vrátiť tak dva roky späť, všetko by som spravila inak. Všetko by dopadlo inak. Áno, presne toľko… dnes sú to dva roky, odkedy som ťa spoznala. Začalo sa to bezvýznamným stretnutím, ktoré sa nám obom zapáčilo, stretnutia pokračovali.

Čím viac sme sa stretávali, tým viac si vo mne obnovoval už dávno stratené city.

Až to napokon prišlo, bezhlavo som sa do teba zamilovala. Odvtedy bol každý jeden deň s tebou výnimočný, každým tvojím pohľadom som sa v tebe strácala viac a viac, každým tvojím úsmevom sa mi srdce rozbúšilo ako nikdy predtým.

Každým dotykom som strácala dych, každou správou som mala úsmev od ucha k uchu. Cítila som, že som našla to, čo som potrebovala. Našla som svoju druhu polovicu skladačky, posledný kúsok, ktorý chýbal k mojej úplnosti.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Keď ho nemiluješ...

Nuž, žiadne šťastie netrvá večne.

pinterest.com

A naša láska zvädla. Napokon prišiel deň, ktorý ani prísť nemal. Deň, keď si sa so mnou rozlúčil, kde sa zo slova my stáva už len ty a ja dve pre mňa nič neznamenajúce slová.

Kde je naša jednota? Čo spôsobilo tvoje pochybnosti? Toľko otázok, no na žiadnu odpoveď nemám. Tak ako od dňa, kedy sa to skončilo, tak aj dnes čakám, čakám, že mi to všetko vysvetlíš, že vrátime slovu my zase plnohodnotný význam.

Tieto slová ti, žiaľ, nepoviem. Musíš na to prísť sám. Musíš si uvedomiť svoju hodnotu a napokon aj tú moju.

Musíš nájsť najprv sám seba, aby si mohol nájsť mňa. Potom, možno raz sa naše životy opäť pretnú a stane sa z nás opäť jedno telo a jedna duša. Neviem kde, neviem, ako dlho budem musieť čakať a či si vôbec o tých pár rokov na mňa spomenieš, no stojíš mi za to, aby som to riziko podstúpila.

Buď s tebou, alebo s nikým… 

Autor: N.

Coverphoto: pexels.com

Facebook komentáre