Odkedy som sa prvýkrát zamilovala do toho muža s modrými očami, viem, že nech pôjdem akokoľvek ďaleko a akokoľvek rýchlo, nikdy na tento pohľad úplne nezabudnem. Takisto ako na tú letnú krátku lásku, ktorá však neznamená pre mňa o nič menej. Nie je o nič viac zabudnuteľná. Avšak tak ako som sa zamilovala, tak som sa aj dokázala sklamať v mužoch, ktorým som možno verila viac, ako som mala…

A boli časy, kedy moje srdce nebolo v jednom celku, boli časy, keď som si myslela, že už možno nikdy ani nebude… No dnes viem, že nech sa cítime akokoľvek, príde ten deň.  Do nášho života príde niekto iný, kto naše srdce opäť spojí dokopy.

Jedného dňa sa pre nás všetko zmení…

pinterest.com

Jedného dňa každý z nás vďaka niekomu pochopí, že všetko, čím sme si prešli, sa stalo práve preto, aby sme dnes vedeli oceniť to, čo máme. Aby sme vedeli oceniť lásku, ktorú nám niekto daruje.

Raz pochopíme, že sme museli prejsť všetkými tými vzťahmi, ktoré nám nepriniesli do života nič z toho, čo sme skutočne potrebovali. Už nám bude dávať zmysel aj to, že sme museli pár nocí preplakať, keď sme mali pocit, že k nikomu nepatríme. A práve preto, aby sme dnes cítili ten nádherný pocit, ktorý máme vďaka tomu, že sme našli svoju spriaznenú dušu.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Keď už má oči pre inú

Niekoho, kto k nám jednoducho patrí a nie pretože mu to niekto tak povedal alebo pretože sa mu to hodí. Ale preto, lebo skutočne chce a cíti to presne tak ako aj my… skutočne cíti.

Jedného dňa všetko začne dávať význam. Aj tie veci, ktoré sme nedokázali nikdy pochopiť.

pinterest.com

Aj to, prečo nás párkrát milovaní ľudia zradili. Aj to, prečo nás náš bývalý možno podviedol s inou, prečo naša najlepšia kamarátka už nikdy nezavolala… Prečo sme občas museli byť samy a spoznať, aký to je pocit.

Raz nám dá význam všetko, čo nám kedy ublížilo, pretože pochopíme, že nám to pomohlo opäť vstať na nohy, že nás to posilnilo v každom možnom smere, ako to len šlo. A dostalo nás to až sem, kde stojíme dnes.

Spokojné a šťastné...

coverphoto: thoughtcatalog.com

Facebook komentáre