Každá jedna z nás si prešla, alebo ešte len prejde, obdobím, kedy si uvedomí, že nastal čas, kedy musí nájsť samú seba. Nastane ten moment,  kedy dospejeme do štádia, kde si už musíme zobrať život do vlastných rúk.

Musíme prehodnotiť všetko, čo v živote máme a prijať fakt, že možno naše okolie nebude chápať naše rozhodnutia, ale je to náš život a len MY rozhodujeme o tom ako ďalej….

Príde ten moment kedy budeš stáť na tej pomyselnej križovatke a budeš sa musieť rozhodnúť. Lenže ty ani len nebudeš tušiť, ktorým smerom sa vybrať. Obyčajne na tej križovatke človek stojí sám, lebo je to naozaj tak, že pokiaľ nenájdeš a nezachrániš sám seba, tak to neurobí nikto iný. Darmo čakáš na princa či princeznú…oni aj keby prišli, tak by ti nepomohli. Musíš sa rozhodnúť sama…poviem ti však jedno..nebude cesty späť.

pinterest.com

Keď niekde na polceste zistíš, že si spravila menší prešľap, tak sa nemôžeš len tak otočiť a skúsiť cestu za druhou zákrutou. A myslím, že práve toto je čaro života. On ťa totiž prinúti občas padnúť aj na kolená a preklínať každé zlé rozhodnutie, ale keď sa po čase obzrieš, zistíš, že práve ten čas strávený blúdením, ti dal do života najviac.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Žena, ktorá vie, akú má hodnotu

Práve počas toho obdobia, kedy ti nebol schopný pomôcť nikto, sa naučíš mať rada samu seba a už viac nebudeš hľadať záchrancu, lebo ty budeš svoj vlastný hrdina.

A život nám všetko oplatí… takže ti garantujem, že akonáhle sa naozaj nájdeš, akonáhle sa to obrovské tornádo v tebe ustáli, tak HO nájdeš tiež.

JEHO, pri ktorom to bude zrazu také jednoduché, lebo pri ňom si nebudeš musieť tvoriť v hlave milión otázok…budú sa ti zdať zbytočné.

pinterest.com

Pri ňom sa ti budú zdať aj obyčajné veci také úžasné, lebo to bude naozaj tak, že aj keď ho budeš mať chuť zabiť, tak to nespravíš, lebo by ti chýbal.

Pri ňom bude všetko také jednoduché, že sa občas spýtaš samej seba, či je to vôbec reálne…či je naozaj pravda, že ľudia behajú po tomto svete roky, ale na konci je aj tak len jeden človek, jedna duša, s ktorou sme si súdení?

Myslím, že áno. Myslím, že každý z nás má TÚ polovičku, ktorú keď nájde, už nebude musieť ďalej hľadať, lebo bude mať presne TO, čo vlastne nikdy nehľadal,ale už bez toho nechce žiť…

cover photo:pexels.com

 

Facebook komentáre