Myslím si, že každý z nás už určite aspoň raz riešil tému kamaráti a priatelia. Ak v dnešnom svete plnom klamstiev, faloše a ohovárania máte aspoň jedného priateľa, ktorý je úprimný… Verte mi… Vyhrali ste.
Nikomu nerobí problém byť s inými ľuďmi, ak sú veselí, šťastní a plní energie. Kto by sa predsa takýmto osobám vyhýbal, no nie? Nedáva to predsa zmysel. Avšak položte si otázku… Sú títo ľudia pri vás, aj keď sa nemáte práve najlepšie?

unsplash.com

Sú to práve oni, čo sa vám snažia pomôcť?

Alebo sa prichytíte, že sedíte sami na posteli a rozmýšľate, kam všetci zmizli? Je to otázka maličkostí. Nech sa to týka zlej nálady, depresií, obyčajného rozhovoru alebo pomoci s bežnými záležitosťami, ako sú napríklad odviezť autom alebo poradiť. 

Doba, akú dnes máme, je náročná a vidím to aj na vzťahoch. Ľudia sa nechcú a ani nevládzu zaujímať o problémy druhých, pretože každý má veľa už toho svojho a nechce si ešte pridávať.
Avšak ak budete v živote obdarovaný človekom alebo pár ľuďmi, ktorí sa budú zaujímať, ak uvidia, že niečo nie je v poriadku, ktorí vás objímu len preto, že vás majú radi, ktorí vám podajú pomocnú ruku a nič nečakajú späť…

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Zaľúbená do lásky

Tak títo ľudia sú anjelmi na zemi…

Strážte si ich a berte si z nich príklad. Pretože nebyť ich, tak svet nie je takým krásnym, akým je.
A to práve vďaka nim…
Ja osobne som veľmi vďačná, že takýchto „mojich anjelov“ mám.
A verím, že aj ja som jeden anjelom pre niekoho iného.  

Zapamätajte si, že niekedy stačí naozaj málo a niekto iný môže byť vďaka vám šťastnejší. 

Autor: Nati

Coverphoto: Photo by Duy Pham on Unsplash

Facebook komentáre