Niektorí z nás majú v živote naozaj smolu. Smolu v tom, že natrafia na naozaj zlého človeka. Na jedného z najhorších… A viete, čo je na tom vtipné? Že sa zo začiatku tvári ako to najlepšie, čo nás vôbec mohlo stretnúť. Máme pocit, že sme vyhrali lotériu a stretli náš chýbajúci kúsok, „našu polovičku“, ktorá k nám dokonale zapadla.

Peklo sa totiž začína až časom…

Poznáme niekoľko druhov manipulátorov. Čo však majú všetci spoločné, je, že si z nás urobia hračku. A urobia to tak, že si to často vôbec nevšimneme. Proste skáčeme, ako nám niekto druhý píska, a ani o tom nevieme.

Opýtam sa aj takto – Už ste boli v nejakom vzťahu s človekom, pri ktorom ste cítili, že to nie je celkom dobré? Že vzťah s ním nie je pre vás zdravý, prospešný, že tam niečo „nehrá“ tak, ako by malo, no i tak ste sa od neho nedokázali odstrihnúť?

Je vaša odpoveď áno?

Vypočujte si viac o tom, kto to vlastne ten manipulátor je, ako ho spoznáte a prečo od neho treba brať nohy na plecia…

Chcem si to vypočuť na Apple podcasts: klikni TU
Chcem si to vypočuť na Google podcasts: klikni TU

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Knižná recenzia #1 – Zápisník alkoholičky (Michaela Duffková)

Na našom webe taktiež nájdete skvelý rozhovor so ženou, ktorá prežila v manželstve s manipulátorom dlhé roky. Aké to bolo, aký život viedla, kedy si začala všímať, že niečo nie je v poriadku a ako sa jej podarilo odísť, sa dočítaš v tomto článku: Rozhovor #2 – Mária Hredzáková (@tri.bodky) – o vzťahu s manipulátorom a nových začiatkoch

V podcaste budete počuť mňa, Ketrin 🙂 , a Dušana Kadleca alias motivation-man.sk

Facebook komentáre