Bola to len krátka chvíľa. Bolo to pár obyčajných dní, ktoré sme si navzájom darovali. A už vtedy som vedela, že sa so mnou niečo deje. Že je na tebe niečo iné, niečo, čo môjmu telu dodávalo čosi, čo som predtým nepoznala. Možno nechcela poznať. Vedela som, že si niečo viac, ako len pekné oči. Bolo v tebe niečo silnejšie, čo ma k tebe ťahalo stále bližšie. Čím dlhšie si ma nechal sa na teba dívať, nechal sa dívať do tvojej duše cez tie žiarivé oči, tým rýchlejšie som spoznávala teba takého, aký si… A presne vtedy, som sa navždy zmenila. 

Chcem ti toho toľko povedať, toľko toho, čo často nedokážem vysloviť. Lebo niektoré veci sú jednoducho neopísateľné. Pocity, ktoré cítime, divokosť v našej duši, ktorú často krotíme, bozky, ktoré nám ukazujú tajný, iný svet, lásku, ktorú tvoríme medzi sebou… Nedá sa vysloviť to, aká je. Je na to príliš krehká, je príliš špeciálna na to, aby jediné slovo dokázalo opísať všetky jej podoby, odtiene, aké má, čo všetko dáva a občas aj berie…

pinterest.com

Chcem len, aby si vždy vedel, že je TO pre mňa niečo špeciálne…

Že ty si pre mňa niekto špeciálny. Chcela by som, aby si to nebral ako samozrejmosť. To, že sa cítim s tebou dobre. To, že s tebou chcem byť každú minútu môjho dňa. Chcem, aby si vedel, že som osoba, ktorá to nepozná. Nič z toho, čo láska zahŕňa.

Mám svoje jazvy, no z … „nelásky“ a práve preto sa nediv, keď hovorím, že tú skutočnú lásku nepoznám. Neviem, aký dlhý čas nám bude trvať sa do hĺbky spoznať. Neviem, aký dlhý čas nám bude dopriaty byť spolu a či vôbec budeme.

Možno áno, ach… Boh mi je svedkom, že nechcem nič viac ako teba, teraz a navždy. No viem, že nie všetko je predurčené byť tak, ako si to práve želáme, no nech… Nech spadnem, nech krvácam, nech riskujem všetko, čo mám. Za toto mi to stojí. A som si tým istá stopercentne, aj keď to by sme si nikdy nemali byť ničím. Za teba mi to stojí. A ja som „all in.“

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Možno je už neskoro

Ty si vo mne otvoril niečo, čo sa nikomu inému nepodarilo…

Možno sa snažili, možno chceli, no po čase to vzdali s mojím srdcom, s mojou osobou, so mnou. Tak ako by som za teba neriskovala všetko, čo mám, keď ty si to už dávno urobil? Keď ty si našiel cestu k mojim túžbam, k mojim snom, k môjmu životu. Ty si ma naučil byť lepšou, ty si ma naučil byť spokojnou s tým, čo mám, a nevzdať sa toho, po čom túžim. Ty mi dávaš silu, keď som na pokraji a nevládzem spraviť ani krok. Ty ma nútiš žiť, keď strácam zmysel, keď ma bolí srdce, keď strácam, čo milujem. Ty si tu pre mňa… V zlosti, v dobrom, v šťastí aj nešťastí.

pinterest.com

Toto je láska. To, keď to cítiš. Keď nie si na pochybách. Keď nepotrebuješ, aby to iní videli. Keď vieš, že nech sa stane čokoľvek, nezostaneš na to sama. Toto je tá láska, o ktorej sa píše v knihách a spieva. Nefalšovaný cit, ktorý je v tebe a nikdy nezmizne. Cit, ktorý neklame.

Láska najvzácnejšia na svete…

Ty si sa stal mojím najlepším priateľom a mojou hviezdou na oblohe, ktorá na mňa stále dáva pozor, aj keď ju práve nevidím. Ty si niekto, komu verím a v KOHO verím. Ty si mojou inšpiráciou, mojím vzorom, mojou láskou. A nič za to nechceš. Berieš ma takú, aká som.

Chápeš moju minulosť, nesúdiš ma za moje chyby, ty si jediný ku mne vždy úprimný, ty si niekto, o koho nikdy nechcem prísť. Lebo úprimne… Neviem si už predstaviť svoj život bez teba v ňom.

A všetko toto práve teraz cítim. Trasú sa mi ruky od šťastia a chcem ti povedať ešte jednu poslednú vec… Nikdy mi neprestaň, prosím, veriť, že ťa milujem. A ja ti sľúbim, že sa nikdy nebudem zahrávať s tvojím srdcom, neublížim mu a nebudem k nemu neúprimná. Budem robiť, čo môžem, aby som ťa urobila šťastným, pretože nič viac nechcem, nič viac, než vidieť ťa šťastného… Tak ako si urobil šťastnú ty mňa.

Nech to bolo akokoľvek ťažké.

Coverphoto: pexels.com

Facebook komentáre