Už mnohokrát, keď som bola zlomená, som to urobila. Už mnohokrát, keď som sa cítila zúfalá, som na neho myslela. Aký asi bude? A kde je? Koľko dní, mesiacov či rokov, budem ešte na neho čakať? Spoznám ho hneď? Čo asi teraz robí…?

Viem, že aj keď ma láska už raz zlomila, chcem milovať znova. Dokonca ešte viac. Ešte silnejšie, ako som milovala pred tým. A viem, že to dokážem, pretože ten človek v minulosti nebol tá správna osoba. Viem, že tej správnej sa dokážem odovzdať celá. A neviem sa dočkať dňa, kedy ju stretnem.

pinterest.com

No viem tiež, že nemôžem teraz zostať sedieť na posteli, pozerať do steny a čakať. Chcem byť pre neho tá pravá… keď konečne príde. Chcem byť ženou, ktorá si ho zaslúži. V ktorej nájde všetko, čo kedy hľadal. A práve preto sa teraz snažím stať lepším človekom. Človekom, akým som vždy chcela byť, pretože viem, že keď sa ním stanem, on si ma nájde… Pritiahne ho to ku mne… Pretože nemôžeme čakať, že príde niekto dokonalý a urobí tým dokonalých aj nás. Musíme sa takými stať sami. 

Nemôžeme teraz zradené a zranené čakať na zadkoch, že príde princ, luskne a všetko bude dobré… To my samé sa musíme dať dokopy. Pre neho. Pre TOHO správneho muža. Veď prečo by mal mať na perách pachuť našich starých hriechov a sklamaní?

Staňme sa pre neho tou pravou, akoby sme pred tým nikdy neboli zatrpknuté, prázdne a hrozivo chladné. Zaslúži si nás také, aké v skutočnosti sme. Úžasné..

Raz som tak “listovala” internetom a našla tento list… alebo vyznanie, neviem, ako to nazvať. Vážne ma dostal, pretože by som sama lepšie neopísala, čo sa vo mne odohráva a vďaka nemu som si uvedomila, že ON niekde naozaj je… len sme na seba ešte nedozreli… A nie, nie je to klišé. Som si istá, že keby som toho pravého stretla pred pár rokmi, možno by som si ho ani nevšimla, aj keby mi prstom klopal rovno na čelo.

Bola som iná, ako som teraz. A myslím, že až teraz začínam chápať to, čo od života naozaj chcem… a chcem si počkať…

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Rob v živote iba to, čo naozaj chceš.

Láska …. – A. Campbell –

Mysli na mňa, láska moja…. 

Ahoj, Láska moja

To som Ja. Viem, že ma ešte nepoznáš, ale viem, že na mňa veľa myslíš. Viem, že o mne snívaš a praješ si, aby som bol vedľa teba. Viem to, pretože robím to isté.

Chcem, aby si vedela, že som skutočný, že naozaj existujem, aj keď viem, že máš denne o tom miliónkrát pochybnosti. Viem, že to vyznie ako klišé, ale momentálne som zaneprázdnený a preto som ťa ešte nenašiel. Pracujem na sebe a rastiem na svojej ceste.

Chcem byť tou najlepšou verziou samého seba, keď konečne budeme spolu. Chcem spoznať a prijať svoje vášne i svoje ciele, aby som ťa mohol inšpirovať k tomu, aby si ty prijala svoje.

Mám toľko batožiny a tieňov v sebe drahá. Rád by som sa ich zbavil. Musím zdolať svojich drakov a démonov, vyliezť na svoje vrchy, preplávať svoje moria. Keď to urobím, nájdem si ťa.
Keď to urobím, budem schopný milovať ťa z hĺbky môjho bytia tak, ako si to obaja zaslúžime. Si hodná tej najhlbšej lásky z mojej duše, ktorá vie, kto je a ktorá vie, koho má vedľa seba.

Nechcem, aby si na mňa čakala.

Ži svoj život naplno, kým ja nebudem schopný chytiť ho a žiť po tvojom boku. Ži každý deň a každý okamih svojou divokosťou, ktorá ti prúdi v žilách. Smej sa na všetkom, skús všetky dobrodružstvá, ktoré sa ti ponúkajú.
Budem chcieť o nich všetko počuť, keď ťa nájdem a keď spoločne vykročíme za našimi dobrodružstvami.

Dovtedy ťa budem milovať z diaľky, si v mojom srdci a jedného dňa sa rozhodnem žiť s tebou v plnej miere.
Viem, že dostávame to, na čo sme pripravení. A ja na teba ešte nie som. Musím spoznať svoju hĺbku, aby som bol schopný prijať tú tvoju.

Mysli na mňa, Láska moja
Čoskoro sa uvidíme.

coverphoto: Ketrin

Naša nová kniha o ženskom svete, ženskej sile a vzťahoch, Úlomky Ženy 2, je už dostupná aj s venovaním priamo u nás – TU.

Facebook komentáre