Nie som taká, aká som bývala. Všetko sa mení a je to dobre. Aj ty sa zmeníš. Zmenia ťa veci, ktoré sa ti stanú. Zmení ťa svet, ktorý sa sám mení. Zmenia ťa všetky osoby v tvojom živote. Zmení ťa, keď ťa opustí niekto, kto tu bol vždy. A je to dobré. Neboj sa zmeny a neboj sa toho, že je to niečo zlé.

Chcem, aby si sa pozerala na budúcnosť ako na niečo, čo bude lepšie ako to, čo máš za sebou. Niečo, čoho sa nemusíš báť. Niečo, čo ťa bude tešiť. Pozri, kde si dnes. S kým si dnes.

Je ti dobre?

Je to niekto, kto lieči tvoje rany a dáva silu tvojej duši?

Je s tebou niekto, s kým chceš byť aj ty? Prečo sa už neusmievaš. Prečo, čím si staršia, tým sa viac bojíš?

Kde je tá silná a odhodlaná žena?

pinterest.com

Prečo už nemyslíš na svoje sny ako kedysi? Už neveríš, že je to možné. Ale prečo? Nenechávaj sa odstrašiť, never keď ti hovoria, že to nejde. Never, keď hovoria, že ešte nie je ten správny čas. Lebo je. Je vždy, keď si to povieš.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Prečo muž prestane milovať ženu

Kedysi ťa miloval a ty jeho tiež. Veril ti a ty sebe tiež. To, že odišiel ti ublížilo a ty si už viac nebola tá istá.

Asi neviem presne ako sa cítiš. Neviem celý tvoj príbeh. Nikto nikdy ani nebude. Nikto neprejde tvoju cestu, aby ju poznal. Nikto nebude cítiť, čo si vtedy a teraz cítiš. Si to ty a preto, chápem každé tvoje rozhodnutie. Je totiž tvoje. Nechcem, aby si robila niečo, čo si sama nezmyslíš. Chcem len, aby si sa toho nebála. Chcem, aby si si pamätala, že zmena je dobrá. Najťažšie je sa len pre ňu odhodlať.

Myslím, že nám to bolo vždy tak súdené, aby sme sa naučili pracovať s tým, čo príde. Nech je to už kdekoľvek a jedná sa o čokoľvek, vždy sa musíme pokúsiť prekonať to a naučiť sa žiť inak. Život nie je jednotvárný. Nikdy taký nebol. Ide len o to, z akého uhlu sa naň pozeráme. Ako ho chceme vidieť a ako chceme, aby bolo vidieť nás.

coverphoto: pexels.com

Facebook komentáre