Každá z nás v istej etape svojho života príde na to, že byť dobrým dievčaťom je síce pekné, ale nie vždy aj účinné. Pretože ľudia sú naozaj rôzni a množstvo z nich na našu dobrotu priam striehne, aby ju mohlo využiť.

Som toho názoru, že pomáhať, dopriať a šíriť svetom lásku je našou povinnosťou. No zároveň pritom musíme mať na pamäti, že by sme to mali robiť spôsobom, ktorý nás nezraní.

Dnes som pre vás pripravila citáty, ktoré ma chvíľami rozosmiali, miestami som sa nad nimi zamyslela, pousmiala a povedala si, že hoci to na prvý pohľad vyzerá ako „jednoduchá sranda“, nájde sa v tých slovách každá z nás…

Muži si myslia, že každá žena túži len po tom, aby stretla toho pravého. Ale pravdou je, že jediné, čo chceme, je mať zostatok na účte, ktorému neublížia ani celodenné nákupy, čistú pleť a poriadne sa vyspať…

Počuj, ja som veľmi dobrá osoba. No ak máš pocit, že som nepredvídateľná potvora, je načase, aby si sa pozrel do zrkadla a spýtal sa, prečo je tomu tak.

Za každou nebezpečnou ženou sa skrýva malé roztomilé dievčatko, ktorému z tohto sveta proste povolili nervy.

Najnebezpečnejšou bytosťou na svete je potichu smejúca sa žena.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Pripravená na lásku nikdy nebudeš

Ak ťa to nerobí šťastnou, krajšou a dokonalou, tak to:

  • nekupuj,
  • nejedz,
  • nenos,
  • nerozprávaj sa s tým,
  • vyhoď ho zo svojho života.

Milá žena, ver mi, že najlepšou investíciou v tvojom živote je poriadne drahý rúž. Potom si dvakrát rozmyslíš, či pobozkáš ďalšieho idiota.

Muži, ktorí hovoria, že ženy patria do kuchyne, sú buď neschopní, alebo im ešte nik nepovedal, čo robiť so ženou, ak sa nachádza v spálni.

Pamätaj, že vždy je lepšie prísť neskoro ako strapatá a upachtená.

Každá z nás má takú kamošku, pri ktorej si nepovieme, že máj je lásky čas. Ale: „Som zvedavá, aká katastrofa príde tentokrát.“

Neznášaš ma, ale napriek tomu striehneš na každý môj krok? V tom prípade už nie si hejter, ale fanúšik.

Jedno jablko denne ti môže zachrániť život. Ak sa ho naučíš hádzať dostatočne silno a tak, aby si vždy trafila cieľ.

Facebook komentáre