Ubehlo jeden a pol roka odvtedy, čo sme do nášho tímu redaktoriek prijali mužskú posilu, a náš portál vďaka tomu získal o trochu iný nádych. Viktor je niekedy vtipný, inokedy – na muža – až príliš vážny, no vždy trafí klinec po hlavičke a vysvetlí mnohé veci tak, ako by zvyšok našej posádky nikdy neopísal. 

Dnes sme si však pre Viktora pripravili trochu inú úlohu… 

Dali sme mu na starosť pripraviť pre vás citáty, pričom tému sme nechali na ňom. Vyzerá to tak, že si zvolil, ako inak, lásku. Veríme, že v jeho slovách nájdete presne to, čo vaše srdce práve potrebuje nájsť.

… … … … …

Rozdiel medzi pravou láskou a vzťahom, ktorý ťa oberie aj o posledné zvyšky síl, je jednoduchý. Ak je to skutočná láska, budeš cítiť iba pokoj. Žiadne výčitky ani otázky. Skutočná láska ťa obdarí tým, čo si nikdy nehľadala… Na rozdiel od falošnej lásky, ktorá ti vezme i to, čo malo zostať navždy iba tvoje.

Nikdy nedovoľ, aby sa pýtala, či ju miluješ. Áno, chvíľu bude vyvíjať snahu… Ale jedného dňa pochopí, že v láske niet miesta pre pochybnosti.

Viem, že odísť od človeka, ktorý ti toľko sľúbil, nie je ľahké. Ale omnoho ťažšie je strácať čas s niekým, koho sľuby sa nikdy nenaplnia.

Buď mužom, akého by si doprial ženám, na ktorých ti úprimne záleží…

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Citlivá sonda do ženskej duše – aj tak by sa dali pomenovať riadky napísané Amandou Lovelace

Nezostávaj s niekým, komu musíš svoju lásku neustále dokazovať. S mužom, pri ktorom sa cítiš ako jedna z možností. Nezostávaj tam, kde niečo strácaš. Pretože tam vonku na teba čaká muž, ktorý by ti dal nikdy nevzal to, čo patrí iba tebe.

Niektoré lásky vznikajú preto, aby nám na ich konci dokázali, že niet krajšieho pocitu, ako sa oslobodiť od ľudí, ktorí to s nami nikdy nemysleli vážne.

Ak jeho prioritou nie je tvoje šťastie, tvojou prioritou by nemala byť záchrana tejto lásky.

Pýtať sa, či ťa niekto miluje, je samo osebe stratou času.

V pravej láske nachádzame odpovede bez toho, aby sme ich hľadali. V láske, ktorá je len hrou, strávime noci tým, že sa márne budeme snažiť nájsť odpovede na otázky, ktoré však zostanú navždy nezodpovedané.

Pamätaj, že žiadna láska by ťa nemala viesť k tomu, aby si sa cítila menejcenne.

Miluj ju tak, akoby žiadne iné ženy neexistovali.

… … … … …

Menej slov, no viac myšlienok… Ak milujete citáty, určite vás zaujme naša najmenšia knižka Úlomky. Zakúpiť si ju môžete TU.

Facebook komentáre