Facebook      Instagram

Poradenstvo

Ahojte!

Volám sa Ketrin a Úlomky Ženy sú mojím projektom už neuveriteľných 5 rokov.

Ak ste klikli na túto stránku, pravdepodobne hľadáte nejakú formu pomoci, rady alebo podpory.

Úprimne, nemám rada slovo poradenstvo, pretože znie veľmi neosobne, no nedokázala som nájsť iné slovo, ktorým by som mohla osobné rozhovory s vami pomenovať. Tak to teda nazývajme „poradenstvo” a ja sa vám pokúsim v krátkosti zhrnúť, ako to prebieha : )

Čo môžete od rozhovoru so mnou očakávať?

Hneď na úvod by som rada uviedla, že nie som vyštudovaný psychológ, no povedala by som to asi takto: Život ma naučil… Viem, je to taktiež nenormálne otrepané klišé a určite nechcem tvrdiť, že mám na všetko patent, no za 31 rokov môjho života som si už prešla naozaj kadečím.

Spomenúť môžem samovraždu rodiča, život a vzťah s manipulátorom, vážne zdravotné problémy. Taktiež problémy so sebavedomím a sebahodnotou, problémy s hľadaním samej seba, s hľadaním partnera, zmysluplného vzťahu či práce, ktorá by ma psychicky neubíjala… A ostatným sa „chváliť” asi ani nejdem, pretože mám za sebou aj skutočne rebelské obdobie, ktoré spomínam len preto, aby ste vedeli, že sa mi nemusíte báť a ani hanbiť zdôveriť naozaj s čímkoľvek… Mám skutočne veľa pochopenia pre akékoľvek správanie sa či pocity…

Moja životná cesta bola naozaj „zaujímavá”, no dnes môžem povedať, že som to všetko zvládla a každá skúsenosť mi niečo dala. A aj preto pevne verím, že môžem podať pomocnú ruku aj vám.

  • Máte pocit, že sa neviete pohnúť v živote ďalej a tam, kde sa nachádzate, nie ste šťastní?
  • Máte problémy vo vzťahoch? Neviete žiadny nadviazať alebo si dookola priťahujete nesprávnych ľudí?
  • Potrebujete sa poradiť ohľadom vášho aktuálneho vzťahu?
  • Máte problém s vlastnými emóciami, pocitmi?
  • Potrebujete sa dostať z rozchodu či z rozvodu?
  • Máte problémy so sebavedomím a sebahodnotou?
  • Máte pocit, že svoj život nežijete, ale len prežívate?
  • Chceli by ste zmeniť prácu, prípadne začať v niečom podnikať, no neviete, ako na to, alebo máte strach?

… budem sa tešiť na vašu správu.

Ako to prebieha?

1, Napíšte mi na: ulomky.pomoc@gmail.com a skúste mi v krátkosti v tomto úvodnom emaily zhrnúť, čo vás trápi.

2, Ja vás budem spätne kontaktovať. V mojej odpovedi obdržíte platobné údaje a voľné termíny, z ktorých si budete môcť vybrať ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

3, Sedenie sa uhrádza vopred, aby to bolo fér aj k ostatným záujemcom a nestávalo sa, že sa niektorý z voľných termínov zbytočne prepadne na poslednú chvíľu.

Cena za hodinový rozhovor (plných 60 minút) je 29€.

Rozhovor prebieha online formou cez WhatsApp, Skype, Zoom, Messenger… V špecifických situáciách, ak je vaša situácia naozaj vážna a ste z okolia Zvolena alebo Bratislavy, je možné aj osobné stretnutie. 🙂

V prípade, že si nie ste istí, či ste v štádiu, v ktorom už potrebujete pomoc lekára, určite sa môžeme porozprávať aj o tom a uvidíte sami. Ja osobne som taktiež v mojom najťažšom životnom období vyhľadala pomoc psychiatra, nakoľko som jednoducho prestávala vládať a potrebovala som aspoň na chvíľku pomocnú barličku… Občas však pomôže už len to, ak sa môžete niekomu bez akýchkoľvek zábran vyrozprávať a vypočujete si názor či radu nezaujatého človeka, ktorý prežil niečo podobné ako vy…

Close

Pin It on Pinterest