Facebook      Instagram

O nás

Píšeme preto, prečo iní spievajú. Preto, prečo iní tancujú. Preto, prečo iní maľujú, alebo hrajú na klavír. Je to spôsob, ako ukázať dušu nahú a ako ťa pozvať ďalej… do vlastného sveta. Ako ti povedať veci, ktoré sú niekedy príliš zložité na to, aby sa vyjadrili priamo. Vždy som sa zamýšľala nad textami piesní. Niekedy som mala pocit, že tá speváčka musela prežiť situácie ako ja. Niekedy, že musela prežiť také istá sklamania… Inak by predsa nemohla tak detailne opísať to, čo cítim. A práve to mi pomohlo. Uvedomenie si, že nie som sama, kto sa občas cíti zle. Že nie som jediná, ktorá mala zlomené srdce. Nie som jediná, kto má obrovské sny, ale možno nevie nájsť tú správnu cestu. Nie som sama kto občas blúdi. Nie som sama, komu sa stávajú také a také veci…. Nie som sama…

A to je celá pointa stránky Úlomky ženy. Sú to úlomky nás, autoriek, ktoré píšu, čo už raz život napísal sám.

Na písaní nie je nič zložité. Všetko čo robíš je, že si sadneš za písací stroj a krvácaš. Ernest Hemingway

Chceme s vami zdieľať, čo sme sa naučili, čo sme pochopili a chceme aby ste vedeli, že v tom všetkom čo prežívate, nie ste sami. Sme vďačné za každého čitateľa, ktorému naše slová pomôžu, alebo ho podporia.

Sme obyčajné ženy, ktoré sa smejú, ktoré plačú, ľúbia, občas majú záchvat žiarlivosti, občas im prihorí obed a občas aj medziľudské vzťahy 🙂 … Máme sny, máme túžby a snažíme sa zo života vytĺcť, čo to pôjde.

Sme vy.

 

Close

Pin It on Pinterest