Facebook      Instagram
BAZÁR KNÍH

BAZÁR: Diár 2020 Úlomky Ženy – rok s nami (SK/CZ)

4.99 

Bazárik – mierne poškodenia obálky

Ušetríte 6 €

 

Popis

Slovensko-Český Denný Diár 2020: Úlomky Ženy – Rok s nami

Minulý rok sme Vám v diáriku priniesli 12 rozhovorov so ženami, ktoré, pevne veríme, boli pre Vás inšpiráciou a dôkazom toho, že keď sa chce, tak sa všetko dá… Tohto ročný diár bude ale trošku iný… Nájdete v ňom 12 článkov, ktoré som pre vás napísala doslova tak, ako to práve cítim. Písala som na základe vlastných skúseností, pádov a vzostupov a veľmi si prajem, aby si v ňom každá z Vás našla niečo, čo sa Vás v tom najlepšom slova zmysle dotkne. Čo sa dotkne Vašej duše, srdca a Vášho sveta. A možno… Možno Vás to prinúti zmeniť ten svet k lepšiemu

Prečítajte si krátky úryvok:

Tým, že sa vám podarí vytvoriť si v tomto veľkom svete jeden svoj malý, veľa toho vyriešite. Respektíve, vyrieši sa to akosi samo. Napríklad, uvedomíte si svoju hodnotu. Začnete svoj malý-veľký svet chrániť. Už doň nevpustíte hocikoho. Začnete si naozaj vyberať, koho chcete, a naopak, koho v ňom nechcete mať po svojom boku.

Keď si svoj svet tvrdou prácou „krvopotne“ vybudujete, už vám nebude robiť až taký veľký problém vyhodiť z neho niekoho, kto ten svet ničí. A teda… Niekoho, kto ničí vás.

Nebudete sa báť samoty, pretože pochopíte, že samota je niečo, čo občas potrebuje každý. Prestanete vytvárať s inými vzťahy preto, lebo budete na nich závislé. Naopak. Začnete si ľudí vyberať. A pochopíte tiež, že menej je niekedy viac.

To, že máme svoj svet postavený na silných a pevných základoch, nám umožňuje postaviť na silných základoch ďalšie veci. Ďalšie pevné „nadstavby“. Ďalšie pevné „poschodia“. Naozaj. Predstavte si svoj život ako dom. Pokiaľ nemáte poriadne základy (váš svet, vy samotný, vaša práca, vaša duša, vaše vnútro), nepostavíte na nich nič poriadne (vzťahy s inými, váš vzťah k celému okolitému svetu). Alebo keď aj postavíte, po čase vám to celé spadne akurát tak na hlavu… A môžete sa nepekne zraniť…

 

Facebook komentáre

Ďalšie informácie

Rozmery13 × 20 cm
Väzba

pevná väzba

Počet strán

384

Jazyk

Slovenčina / Čeština

Rok vydania

2019

Vydavateľstvo

FemCode s.r.o.

ISBN

978-80-99952-00-4

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BAZÁR: Diár 2020 Úlomky Ženy – rok s nami (SK/CZ)”
Close

Pin It on Pinterest