Facebook      Instagram
BAZÁR KNÍH

BAZÁR: Neverná

5.99 

Milí čitatelia, občas sa nám stane, že pri manipulácii s knižkami alebo pri preprave kníh z tlačiarne ku nám, dôjde k ich miernemu poškodeniu. Ide o mierne poškodenia obalu či prebalu, ktoré sú väčšinou na prvý pohľad takmer nespozorovateľné a absolútne neovplyvňujú obsah ani vnútro knihy..​.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 9788097271503-1 Kategórie:

Popis

„ Najhoršia je nevera, ktorú páchame sami na sebe. „

Príbeh ženy, ktorá stratila samu seba v každodennom živote. Príbeh o bolesti v duši, o mužoch v jej živote, o vášni, ktorá príde, keď ju najmenej čaká, o ľuďoch, ktorí jej zasiahli do života a nechali nemiznúcu stopu.​

Príbeh hlavnej hrdinky Dušany sa začína jej rozprávaním o detstve a význam tejto kapitoly sa postupne čitateľovi odkrýva v príbehu ženy, ktorá zomrela rukou svojho manžela a jej osoba sa v snoch objavuje Dušane. V čiastočne autobiografickom príbehu zohráva svoju úlohu aj Dušanin manžel Maroš, ktorý je jej prvou láskou, no ich vzájomný vzťah je ovplyvnený hádkami a domácim násilím.

Linda, najlepšia priateľka hlavnej postavy, plní v knihe úlohu „svedomia“ hlavnej hrdinky, otvára jej oči a veľmi často hovorí veci, ktoré sa ťažko počúvajú. V hraničnom období, kedy je Dušana vyčerpaná zo situácie v domácnosti, no pred okolím hrá úlohu šťastnej manželky, sa stretáva s Danielom. Dokáže nájsť šťastie s ním?

Facebook komentáre

Ďalšie informácie

Rozmery13.4 × 19.4 cm
Väzba

Tvrdá s prebalom

Počet strán

186

Jazyk

Slovenčina

Rok vydania

2017

Vydavateľstvo

JJK tradde,s.r.o.

ISBN

978-80-972715-0-3

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BAZÁR: Neverná”
Close

Pin It on Pinterest