Facebook      Instagram
BAZÁR KNÍH

BAZÁR: Úlomky (Kniha citátov)

4.49 

Milí čitatelia, občas sa nám stane, že pri manipulácii s knižkami alebo pri preprave kníh z tlačiarne ku nám, dôjde k ich miernemu poškodeniu. Ide o mierne poškodenia obalu či prebalu, ktoré sú väčšinou na prvý pohľad takmer nespozorovateľné a absolútne neovplyvňujú obsah ani vnútro knihy.

Ušetríte 3€ (normálna cena 7.49€)

 

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis

Každý z nás sa občas stratí. V živote. V prítomnosti či dokonca v minulosti a nevie, ako ďalej. Niekedy nám pomôže nájsť tú správnu cestu čas. Inokedy zdanlivá náhoda v podobe dobrej rady od priateľa. Alebo si vypočujeme iný životný príbeh, ktorý sa veľmi podobá tomu nášmu, a práve v ňom nájdeme potrebné odpovede. A preto vznikla. Táto možno na pohľad malá kniha, ktorá je ale plná veľkých odpovedí. Pretože občas stačí byť v správnom čase na správnom mieste alebo si v správny čas vypočuť/prečítať tie správne slová a náš život sa môže prudko zmeniť.

V zbierke nájdete citáty, ktoré dokázali zmeniť náš svet. Ktoré nás donútili zamyslieť sa. Ktoré nám ukázali, že nie sme samy v tom, čo prežívame, a že nič zlé netrvá večne. Že každý koniec je len nový začiatok…

A pevne veríme, že pohladia aj vašu dušu…

Vaše Úlomky Ženy

Facebook komentáre

Ďalšie informácie

Rozmery16 × 11 × 1.4 cm
Väzba

pevná

Počet strán

112

Jazyk

Slovenčina

Rok vydania

2019

Vydavateľstvo

FemCode

ISBN

978-80-973150-9-2

Close

Pin It on Pinterest