Facebook      Instagram
BAZÁR KNÍH

BAZÁR: Diár Úlomky Ženy 2019 SK/CZ (Kreslienkový – black)

4.99 

Milí čitatelia, občas sa nám stane, že pri manipulácii s knižkami alebo pri preprave kníh z tlačiarne ku nám, dôjde k ich miernemu poškodeniu. Ide o mierne poškodenia obalu či prebalu, ktoré sú väčšinou na prvý pohľad takmer nespozorovateľné a absolútne neovplyvňujú obsah ani vnútro knihy.

Nie je na sklade

Popis

Nový deň, nová šanca… Nový rok, nový začiatok…

Slovensko-Český Denný Diár 2019: Úlomky Ženy – Rok s nami, sme pre vás pripravili v štyroch prevedeniach (môžete si vybrať zo 4 rôznych obálok ?– vnútro je totožné vo všetkých štyroch typoch).

Náhľad vnútra TU.

Každý z nich je v limitovanej edícii, tak sa poponáhľajte, aby ste stihli ten, ktorý vám prirástol k srdcu najviac <3

Ahoj 🙂

ako iste vieš, rok má 365 dní a… buďme realistky… Nie každý z nich bude dobrý, nemusí sa niesť v pozitívnom duchu, nebudú prichádzať len krásne zážitky, hoci by sme si to my – dievčatá z portálu ulomkyzeny.sk – veľmi priali. Aby každá z vás, ktorá bude mať tento diár pri sebe, prežívala len radostné chvíle. Nie vždy je to však možné, sem-tam sa nám do cesty pritrafí niekto alebo niečo, čo nás zrazí na kolená.

A práve preto sme tak dlho premýšľali, aký diár pre vás pripravíme. Chceli sme, aby vám prinášal radosť, povzbudenie a „nakopnutie“ aj v tých najťažších chvíľach. Aby nevznikol len obyčajný diár, kam si poznačíte dôležité udalosti, na ktoré nesmiete zabudnúť. Veríme, že sa nám to aspoň sčasti podarilo.

Na nasledujúcich stránkach budete mať možnosť spoznať niekoľko žien. Úspešné Slovenky a zároveň silné osobnosti, ktoré to nemali vždy ľahké, no aj napriek tomu si plnia svoje sny. Museli prekročiť niekoľko prekážok, no aj napriek tomu dokázali to, čo chceli… Čo si tak neoblomne budovali. A my pevne veríme, že vám budú inšpiráciou.

Dievčatá, nech vám život v roku 2019 prinesie čokoľvek, verte, že to zvládnete. Z krásnych chvíľ sa tešte a tie nepekné berte ako ponaučenie. Zo srdca vám želáme, aby sa vám v tomto roku splnilo čo najviac snov, aby ste stretávali tých
správnych ľudí, aby vám život neskomplikovala žiadna choroba a aby ste na rok 2019 spomínali len v dobrom.

Vaše Úlomky ženy

Facebook komentáre

Ďalšie informácie

Rozmery13 × 20 cm
Väzba

pevná väzba

Počet strán

384

Jazyk

Slovenčina / Čeština

Rok vydania

2018

Vydavateľstvo

FemCode s.r.o.

Close

Pin It on Pinterest