Facebook  Instagram
Zľava!

Muži z celého sveta

10.00  9.49 

Kniha Muži z celého sveta je obrazom dnešnej doby. Drzé, vtipné, reálne. Hlavná hrdinka cestuje po svete, spoznáva mužov a neskôr aj prvú lásku. Príbeh je bez cenzúry, je tam láska, sex, milovanie, zábava, ženský pohľad na svet. Jednoducho to, ako sa ženy medzi sebou naozaj rozprávajú, čo ich naozaj trápi, čo im naozaj ide hlavou… (celý popis nájdete nižšie)

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 2019003 Kategórie: Značka:
Autor:

Popis

Čo by to bol za život ženy, keby nemala okolo seba kamarátky, ktorým sa môže so všetkým zdôveriť? Laura, hlavná hrdinka príbehu, rada cestuje, spoznáva mužov a o všetkom sa delí so svojimi „spriaznenými dušami“. Ohovárajú mužov, plačú kvôli nim, potom ich milujú, rozmýšľajú o živote ako ďalej a pripravujú sa na budúcnosť.

Tento príbeh je plný zážitkov, ktoré sú vtipné, smutné a niekedy až divné. Odohrávajú sa na rôznych miestach sveta, ako je napríklad Thajsko, Bulharsko a mnoho ďalších miest. Ale kvôli láske nemusíme precestovať celý svet. Niekedy ju máme priamo pod nosom a my ju nevidíme. Alebo ona nás?

Zvláštny to svet, celý život flirtujeme, spoznávame, učíme sa ako na mužov. A keď príde ten pravý (podľa nás), tak to nejde. A my sme zaseknuté, neveríme, robíme chyby ako na začiatku. Zamotávame sa do vlastnej siete, a keď už nevieme ako ďalej, musia nám pomôcť naše spriaznené duše, ktoré to s nami ťahali od začiatku.

Facebook komentáre

Ďalšie informácie

ISBN

978-80-570-0008-2

Počet strán

138

Rok vydania

2018

Rozmer

Formát A5

Jazyk

slovenský

Vydavateľ

Terézia Dvorská

Close

Pin It on Pinterest