Facebook      Instagram
Zľava!

Slobodná

13.99  10.99 

Pokračovanie knihy NEVERNÁ

Život Dušany začína naberať rýchly spád a v priebehu niekoľkých týždňov rázne vyrieši problémy, ktoré dlhé roky tlačila pred sebou. Nie kvôli pohodlnosti, ale kvôli strachu zo zmeny, novej životnej etapy a pocitu, že žije predovšetkým pre iných.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 9788097271572 Kategórie:
Autor:

Popis

„ Budeš vedieť, že niečo nadobro skončilo, keď sa toho vzdáš a pocítiš slobodu namiesto straty. „ Emily Maroutain

Život Dušany začína naberať rýchly spád a v priebehu niekoľkých týždňov rázne vyrieši problémy, ktoré dlhé roky tlačila pred sebou. Nie kvôli pohodlnosti, ale kvôli strachu zo zmeny, novej životnej etapy a pocitu, že žije predovšetkým pre iných. Keď však odíde z nefunkčného vzťahu, nájde si vlastné bývanie a rozhodne sa začať nový život, zisťuje, že sa predtým bála zbytočne. Stratiť niekoľko vecí, ktoré boli roky súčasťou jej života, znamená… stať sa slobodnou.

Pochopenie faktu, že kým je verná sama sebe, má predovšetkým samú seba a dokáže so sebou žiť,  zvládne vždy všetko, nech akokoľvek ťažké to je.  Avšak stále nad ňou visí niečo, s čím sa ešte nevyrovnala, na čo nedokázala zabudnúť, čoho sa nedokázala vzdať. Snaží sa preraziť hlavou povestný múr a možno nevidí všetky dôsledky. Keď sa zdá, že prišlo úplné oslobodenie, vráti sa on… Daniel – dar i trest zároveň. Človek, ktorý jej pripomenie, že pred svojimi citmi neujde, nech sa ich snaží akokoľvek pochovať. Nezmiznú z našej duše samy, musíme pátrať po ich príčine. Inak riskujeme viac, ako si spočiatku myslíme…

Facebook komentáre

Ďalšie informácie

Rozmery13.2 × 19.2 cm
Väzba

pevná

Počet strán

150

Jazyk

Slovenčina

Rok vydania

2017

Vydavateľstvo

JJK tradde,s.r.o.

ISBN

9788097271572

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Slobodná”
Close

Pin It on Pinterest