Kedysi si mi povedala, že chceš byť mojou inšpiráciou. Chcela si, aby boli texty, ktoré píšem, o tebe, tak ti práve dnes ponúkam moje slová. Venujem ich práve tebe, zlato. Dúfam, že si ich zapamätáš.
Modlím sa, aby si si pamätala, že niekto ako ja bol v tvojom živote, aj keď sa to môže zdať dávno, odkedy sme sa spoznali. Nechcem, aby si zabudla na momenty, ktoré sme spolu prežili… 

Chcem sa ti vyznať, povedať ti všetko, čo vraví moje srdce. Jedinou mojou istotou je to, že viem, že každú chvíľu, ktorú strávim s tebou po tvojom boku si užijem naplno. Nepremárnim už ani jediný moment. V našom vzťahu sme veľakrát riskovali, robili sme veci, ktorými sme si neboli istí, ale robili sme ich s túžbou.

Tak ako to robím aj teraz. S túžbou po tvojom srdci píšem tento list pre teba a dúfam, že ešte aspoň jedinýkrát uspejem a opäť budeš mojou, tak ako to je v mojich predstavách.

Môžem ti povedať, že dnes som iný človek… 

Ľudia sa menia a ja si želám, aby si ty sama posúdila, či bola moja zmena pozitívna. Vieš, často ležím v posteli a predstavujem si, aké by to bolo, keby si ležala vedľa mňa, keby sa moja ruka mohla opäť dotknúť tvojej tváre, keby moje prsty smeli znovu pocítiť tvoju nežnú pokožku, ale hlavne – keby sa moje pery ešte aspoň jeden raz mohli spojiť s tvojimi.

pinterest.com

Áno, viem. Nikam si neodišla. Stále si tu, ale ja sa nedokážem zbaviť pocitu, že sa mi vzďaľuješ. Je to, ako keby si stála predo mnou a hľadela do mojich očí, ale jediné, čo vidím, je tvoja silueta a prázdno.

Mrzí ma, že miesto tvojho smiechu počujem ticho, ktoré sa kedysi strácalo v našich rozhovoroch, a že je ťažké spraviť čokoľvek, aby sme sa vrátili späť do čias, kedy sa miestnosť rozžiarila zakaždým, keď si vošla, a to práve kvôli tomu neodolateľnému úsmevu, ktorý má vždy úplne odzbrojil. 

Ty máš tú iskru, prosím, neprestaň žiariť… 

Chcem ťa. Stále. Ty si presne tá osoba, ktorú budem chcieť mať pri sebe, aj keď už nebudem môcť. Bojím sa, že to príde priskoro. Potrebujem ťa mať vo svojom živote a zdá sa mi, že to je čím ďalej, tým ťažšie. Z môjho života ľudia miznú skôr, ako ma stihnú spoznať, no ja mám pocit, že ty ma poznáš. 

Vieš, aká osoba som, a ľudí, ako si ty, len tak niekde nestretnem. Takých krásnych ľudí, ktorí v sebe niečo majú. Preto žiadam, prosím, zostaň.

Autor: Anonym

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Keď ti chýba pocit, že miluješ

Coverphoto: Photo by Matteo Vistocco on Unsplash

Facebook komentáre