Niekedy to, o čom snívate, celkom naruší realitu. Úplne vám zmení pohľad na vec. Posunie vás to niekam, odkiaľ niet úniku. Celkom stratíte prehľad o tom, čo je reálne a čo nie. A keď sa zrazu ocitnete v realite, strašne kurevsky to zabolí.

Poznám to. Chvíľami neviete, čo je na tom snívaní také zlé. Až dokým sa nezobudíte do chladného upršaného rána a nepochopíte, že to, o čom ste snívali, je ďaleko preč v nenávratne. A naopak, niekedy sa zobudíte v krásnej veľkej posteli vedľa skutočného muža, a ten váš sen sa zrazu zmení v realitu. Tak ako ste si to priali. Všetko je presne tak, ako ste to mať chceli, a vás bozkáva „ON“.

pinterest.com

Tak som snívala aj ja o tebe. O tom, ako ťa raz stretnem a úplne mi zmeníš život. O tom, ako sa budem hanbiť pozrieť sa ti do očí a ty ma potom jednoducho a s ľahkosťou pobozkáš na líce, lebo vycítiš, že som z teba úplne mimo. O tom, ako mi vykradneš z hlavy všetky dôležité veci a mne tam ostane úplné prázdno len a len pre teba.

O tom, ako mi budeš do ucha šepkať tie najvulgárnejšie predstavy a ja sa zapýrim ako paradajka. O tom, ako ma budeš na krku štekliť sexy strniskom Španiela a ja budem pomaly umierať od smiechu. O tom, ako mi podáš ruku pri vystupovaní z auta a ako mi džentlmensky odsunieš stoličku.

Snívala som o milióne vecí. Snívala som o konkrétnych momentoch, aj o abstraktných pocitoch, ktoré vo mne vyvolávala predstava o tebe. Snívala som vždy a všade. Večer v posteli, dokonca aj cez deň v autobuse. S otvorenými očami aj poslepiačky. Chcela som, a tajne som dúfala, že všetky moje sny sa raz splnia.

Snívala som každý deň. Už prešiel veľmi dlhý čas a mne všetky sny prerušil vždy nejaký magor, ktorý sa mi priplietol do života. Pomaly som prestávala veriť, že sa môj sen splní. Každý, čo mi vkĺzol do života a nebol mojím „vysnívaným“, mi pomaly odoberal z mojich snov. Z môjho vysnívaného „ON“ pomaly ostával len „NORMÁLNY MUŽ“.

Už som nechcela toho, čo mi odtiahne stoličku. Dúfala som, že stretnem niekoho, kto si ma bude vážiť. Už som nechcela toho, čo mi podá ruku pri vystupovaní z auta, chcela som niekoho, kto ma bude brať vážne. Už som nechcela sexy Španiela so strniskom, chcela som len normálneho muža.

Moje snívanie o tebe sa pomaly vytrácalo. Sny som vymenila za nádej. Už som viac nesnívala. Už som len čakala a dúfala, že možno raz stretnem aspoň niekoho normálneho.

pinterest.com

Pomaly som ani neverila v to, že ťa ešte niekedy stretnem. A vtedy si prišiel TY. Ty, ktorý si sa na mňa usmial a videl vo mne všetky moje sny. Videl si vo mne nádej a všetky tie priania. Musel si ich vidieť, inak by si nebol takým, akým si. Musel si ich vidieť, lebo nie je reálne, že niekto ako TY, existuje bez návodu. Alebo áno? Obsadil si hlavnú rolu mojich snov a bol presne takým, akým si mal byť. A stále ním si.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Zázraky sa dejú tam, kde ich chcú obaja...

Dnes sedím a usmievam sa. Z ničoho nič. Opäť snívam a už nikdy snívať neprestanem. Snívam o milióne vecí a viem, že raz ich opäť dostanem do života ako dar. Tak, ako som jedného upršaného dňa dostala do života teba. Muža ako dar.

coverphoto: pinterest.com

Facebook komentáre