Už to tak asi bude… v príliš častých prípadoch. Stalo sa to už aj mne, tebe aj tebe… Že randenie nestálo za veľa. Občas sa to naozaj nedá zniesť. Chýba úprimnosť, ľudia si už nehovoria pravdu do očí a často vlastne hrajú, kto v skutočnosti sú, čo majú radi a čo naopak nie. Labyrint, ktorému nerozumieme, v ktorom nevieme nájsť tú správnu cestu… už ani k sebe, aj keby sme možno v hĺbke srdca chceli.

Po čase dostávaš ten pocit, že je to všetko len strata času. S niekým… niekde. Že nech sa snažíš akokoľvek, nevychádza to… premýšľaš či nie je náhodou chyba v tebe. Trvá to už dlho. Už dávno si si s niekym nesadla. Tak, že by ťa bavilo počúvať, čo hovorí. Že ťa baví on, ten človek, ktorý sedí pred tebou. Možno to nie je láska, no možno áno. Už dávno si necítila, aspoň niečo.

pinterest.com

Prečo sa ti zdá, že sú úplne mimo?

Premýšľaš, skúšaš na niečo prísť, no nedarí sa ti to… Je to naozaj v poriadku, keď sa ti ozve raz za deň? Keď ťa chce vidieť len večer… po prípade stretko v klube je naozaj normálne, keď máme o niekoho záujem? Väčšinou končíš s uboleným srdcom a tvoje city sa otupujú, čím ďalej tým viac. Nie je to v poriadku. A možno to nebude v poriadku ani zajtra, pozajtra a ten deň potom. Možno to bude trvať nejaký čas, no viem, že nech je to dnes akokoľvek komplikované a takmer neuveriteľné… DAJ TOMU ČAS

Stretneš niekoho, niekoho iného. Možno to nebude zrejmé hneď, predsa len nežijeme v rozprávke, kde sa to zdá všetko jednoduchšie a rýchlejšie. Ani nevieme ako, ani si to neuvedomíme a nastane… žili spolu na veky vekov. Síce to tu trvá dlhšie a viac síl… je to skutočné.

Zistíš to. Keď ťa pozve na zmrzku v nedeľu poobede… keď ti začne odpisovať do pár minút, pretože tak ako ty chceš vedieť, čo práve robí, on to chce vedieť tiež. Už viac nechodí von s inými.

Už viac nehľadá niečo lepšie ako si ty, pretože verí, že ty si tá najlepšia vec, ktorá mu prišla do života.

On sa bude zaujímať, ako sa máš… či je všetko v poriadku… či nepotrebuješ pomôcť, práve vtedy, keď potrebuješ… nie, keď je všetko okolo teba fajn a easy a je zrejmé, že ti stačia vlastné sily. V celom tomto chaose, v ktorom občas všetci žijeme, sú stále aj tí, ktorí majú o teba skutočný záujem. Nie je len hraný. Všade okolo nás sú ľudia, ktorí by ťa radi poznali skutočne, ktorí by tu chceli byť pre teba… pretože ako ty, tak aj oni potrebujú teba. Potrebujú niekoho, ako si ty, pravú nefalšovanú tvár… Tvár, ktorá im povie pravdu do očí.

pinterest.com

V živote sa nám možno nejaké náhody stanú, aj keď ja som skôr za to, že je to nezmysel… Nie je náhoda, že si stretla aj tých, čo ti silu zobrali a nikdy nevrátili späť. Rada by si sa otočila za seba a videla ich v dobrom svetle, spomenula si na nejaké časy, ktoré ste spolu prežili… a aj keď netrvali večnosť, už ťa nebolí srdce.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Muž by nás mal zahŕňať pozornosťou, nie darmi

Kedysi, ste sa mali radi.

No, oni nevyčistili špinu, ktorú spravili a aj to má svoj význam. Nie je to náhoda, nedeje sa to iba tebe. Deje sa to nám všetkým, že sa občas musíme prestať obzerať dozadu, že občas musíme prijať to, že nám ostanú iba zlé spomienky. Lebo aj tie nám niečo dávajú, čas od času si ich pripomenieme, aby sme vedeli, že sa môžu diať aj zlé veci, že ich môžu na nás pacháť aj naši ”milovaní”… no majú svoj koniec.

A aj keď je ťažké veriť a ešte ťažšie znova začať veriť. Začneš.

coverphoto: thoughtcatalog.com

Facebook komentáre