Láska trvala 7 rokov, no posledný rok sa začala z jeho strany vytrácať. Začali sa hádky a nič nebolo ako predtým. Jedného dňa mi pípla sms, že už nie je šťastný, že to musíme ukončiť. Veľmi som ho milovala… Vyčítal mi veci, ktoré urobil on, nie ja. O tri dni som práve išla z práce a uvidela som ho s inou, ako sa držia za ruky. Zamrzla som. Keďže to medzi nimi nebolo vážne a ona si našla iného, vtedy som mu bola opäť dobrá. Začal mi opäť písať a čo bolo zvláštne, dosť žiarlil. Po štyroch mesiacoch sme sa znovu stretli.

Prechádzka, káva, vášeň a dotyky. Dal mi falošnú nádej, aby potom zmizol zo dňa na deň. Išla som sa zblázniť. Po 4 mesiacoch sme si písali opäť – chodil za mnou do práce, školy, ma párty, písal, aká to bola chyba ma opustiť, že ma stále miluje, ako ma nedá inému. 

pinterest.com

A potom to prišlo…

Ochorela som a musela som byť v nemocnici, neprišiel ma ani len pozrieť. Prestal sa ozývať a ak sa ozval, bol chladný. Cítila som, že sa niečo deje a aj sa dialo. Začal sa stretávať s inou. A čo bolo horšie, aj vtedy, čo sme sa stretávali, mal frajerku. Samozrejme, keď sa rozchádzal s priateľkou, obvinil mňa. Pritom som o nej nemala ani šajnu, pretože mi klamal. Obvinil ma nakoniec aj z toho, že som ich chcela rozdeliť.

Je hnusné, keď niekto vie, čo robí a aj tak to nakoniec otočí vo svoj prospech. Chcela som len jeho lásku a nakoniec som od neho po deviatich rokoch, čo sme sa poznali, dostala darček v podobe zistenia, že som len stratou času. 

Zablokoval si ma všade, kde sa dalo. O pár mesiacov som ho stretla aj s ňou na spoločnej akcii. Ale v jeho očiach som videla len pohŕdavosť. Bol to jeden z najhorších pohľadov, ale predstavoval pre mňa vykúpenie, prestala som ho milovať. Jeden kamarát mi raz povedal: „Písal ti, že ťa miluje, ale po celý čas ťa klamal a robil ti zle. To nie je láska…“ Čistá pravda… 

Čo mi táto nešťastná láska dala:

– zlomené srdce
– pocit menejcennosti
– preplakaných xy nocí
– státie na mieste
– klamstvá
– všetko dokázal obrátiť proti mne
– len tak mi odišiel zo života
– stres, skolabovanie
– neschopnosť randiť
– pocit, že život nemá zmysel…

pinterest.com

Dnes je to vyše roka, čo nastal definitívny koniec. A ja som sa pohla z miesta. Ak by neodišiel nadobro, nikdy by som sa cez to nepovzniesla. Ona dostáva lásku, ktorú som ja nikdy nedostala. Mojím snom bolo navštíviť Taliansko a Španielsko. Chodil tam s kamarátmi, mňa tam nikdy nezobral. Ju áno. 

Zmierila som sa s tým , že nebol ten pravý…

Zapamätaj si:

Tvoje šťastie spočíva v tvojich rukách, nie v rukách ex kamarátok, lások, rodiny. Áno, zažila si s nimi veľa pekných chvíľ. No opustili ťa. Netráp sa a užívaj si aj bez nich. Si skvelá, na to pamätaj. 

Tvoje srdce si nezaslúži. aby si sa trápila kvôli niekomu, kto ťa mnohokrát opustil, kto ťa klamal, namotával ťa. Máš len jedno zdravie. Alebo pre niekoho, kto robil veľa chýb, ale vždy všetko otočil vo svoj prospech, len aby si ty bola tá zlá…

Autor: Neznáma

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Tvárou v tvár

Coverphoto: Photo by Eduardo Gorghetto on Unsplash

Facebook komentáre