Facebook      Instagram

Súťaž

“Vyhraj svoj sen.”

Súťaž platí od 1.4.2018 do 31.12.2018.

Podmienkou zapojenia sa do súťaže je:

  • zakúpiť si knihu Úlomky Ženy 2
  • na strane 164 vyplniť prázdne, na to určené riadky Vašim menom a “snom”, s ktorého splnením by sme vám mohli pomôcť. (napr. : Chcem byť spisovateľka. Chcem si otvoriť obchod s oblečením. Chcem vycestovať do Paríža. Atď, atď…) a následne sa s touto stránkou z knihy odfotografovať.
  • fotku je potrebné uverejniť na soc. sieti “Instagram” alebo “www.facebook.com” – v prípade instagramu je potrebné fotku označiť hastagmi: #ulomkyzeny, #mamnato, #femcode , v prípade facebooku je potrebné označiť našu stránku @Úlomky Ženy v popise fotky.

Víťaza budeme žrebovať každý mesiac – v posledný deň daného mesiaca. Prvý výherca bude vyžrebovaný 30.4.2018 a posledný 31.12.2018.
Fotka môže byť výherná aj v nasledujúcom mesiaci po uverejnení, nie je potrebné robiť novú každý mesiac.

Výhercu budeme oznamovať verejne na profiloch portálu Úlomky Ženy v určený deň ( facebook aj instagram ). Výhercu budeme nasledovne kontaktovať súkromne správou na soc. sieti a dohodneme si s ním ďalší postup.

Ceny nie sú pevne stanovené, nakoľko budeme postupovať flexibilne a špecificky v každom vyžrebovanom prípade. Je možné získať finančnú pomoc, propagáciu či marketingovú podporu.

Tešíme sa na vaše sny ❤
Vaše Úlomky Ženy.

Close

Pin It on Pinterest