Poznáš tú lásku, ktorá ťa večer nenechá spať? Lásku, ktorá je lepšia ako všetky sny a preto nechceš už spať, nechceš už snívať, nechceš strácať čas. Sama bez neho. Nechceš byť ani minútu od toho druhého. Každý deň ti pripadá taký bezvýznamný, keď nie ste spolu. Tak ti chýba… Láska…

… Je ako droga, ktorú potrebuješ, bez ktorej nechceš byť. 

Vášnivá a neutíchajúca

pinterest.com

Je taká silná a pritom krehká, stále máš vnútri hrude strach, že ju možno nedržíš dostačujúco pevne v dlaniach, a že sa ti z nich môže vyšmyknúť a spadnúť, rozbiť sa, rozpadnúť, zničiť. Jeden moment nepozornosti a môže byť minulosťou, môže sa zmeniť pri jedinej chybe, jedinej hlúposti a ty tak chceš, aby ostala navždy presne taká, aká je dnes. Silná, neutíchajúca, jediná, po ktorej túžiš. Vášnivá a pritom taká nevinná. Láska iná ako všetky, aké si poznala…

Je to láska, ktorá ťa hreje a nikdy nemáš pocit, že si úplne sama. Je to láska vďaka, ktorej veríš, že aj nemožné je zrazu možným. Láska, o ktorej sme snívali ako malé, láska, akú sme hľadali, pri čom nám všetci hovorili, že taká neexistuje. Báli sa, že bude pre nás príliš ťažké prijať ”realitu”. A tak sme ju nikdy neprijali, pretože sme nikdy neprestali veriť na niečo viac.

Láska, pre ktorú pokojne trpíš a nepremýšľaš nad tým ani minútu… Skočíš bezhlavo do všetkého, čo je potrebné, pretože ti za to stojí.

Už sa viac ničoho nebojíš, nemáš strach, pretože ste na to dvaja. 

Láska, ktorá ťa robí šťastnejšou, akou si bola včera. Láska, na akú, nikdy nedokážeme úplne zabudnúť.

Láska, ktorá nás pohltí a nepýta sa, či môže.

Láska, ktorej sa nemusíš pýtať, či je ten správny čas, pretože nedokážeš čakať.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Svoje šance si už mal

Pretože je to láska v pravý čas, na pravom mieste a nikdy by ju už nebolo cítiť viac – láska na svojom vrchole.

pinterest.com

Už dávno viem, že to bolí, byť sám, a čakať na niečo, o čom sa tvrdí, že už nie je. No odmietla som prijať, že raz budem kráčať vedľa muža, ktorého láskou si nebudem istá. Nechcem premýšľať nad tým, či by som povedal áno alebo nie. Pretože to nie je správne. Hovorí sa, že keď nad niečim premýšľame príliš dlho, správna odpoveď je nie. A niečo na tom naozaj bude.

A preto, ja rozmýšľať nechcem. Chcem si byť istá človekom, ktorému vložím do rúk svoje srdce, dušu aj telo. Pre mňa byť s niekým a darovať mu svoj čas, svoju snahu, svoj život znamená tak veľa a preto…

láska, teraz hovorím k tebe, ak tam niekde si… Sľubujem ti, že keď poviem áno, budem to myslieť vážne a nebudem musieť rozmýšľať ani minútu. Pretože srdce buď miluje alebo má len rado, no vie to, hneď. 

Ako každý z nás, ako každý kvet, každé zviera… Všetko, čo na tejto Zemi dýcha a aj to, čo nedýcha. Všetko má obdobie svojej krásy, svojho úspechu, svoje najlepšie obdobie. A láska nie je výnimkou… Aj láska môže byť na svojom vrchole. Vtedy keď stretneme toho, koho sme celú dobu hľadali a cítime to TO. Niečo iné ako pred tým. Niečo, čo v nás vyvolal len ten jeden jediný.

To silné puto, ktoré je len medzi nami… dvomi. Puto, ktorého sa nevzdáme, nikdy. 

coverphoto: thoughtcatalog.com

 

Facebook komentáre