Dievčatá sú veľmi výnimočné bytosti… Keď si samy myslia, že sa veľmi dobre poznajú, rýchlo sa vedia zneistiť určitou ich reakciou alebo zareagovaním na nejakú situáciu… A to dokonca až tak, že samy ostanú prekvapené, ako vlastne reagujú. Nikdy by to totiž o sebe nepovedali…

To však ale neznamená, že ich povaha je od tej chvíle horšia alebo že zrazu už nie je taká, aká si mysleli.

Skús si teraz spomenúť, v koľkých situáciách si sa zachoval nečakane zvláštne, že si až sám seba prekvapil. Poviem ti, že každý má právo na pár, možno aj tisíc zlých rozhodnutí v živote.

Každý má právo občas nakričať na celý svet. Každý má právo zmeniť názor, ale každý má rovnako právo aj na odpustenie.

A hlavne… ona ti neublíži, ak ty neublížiš jej.

Je milujúca a verná, ale akonáhle jej ublížiš, zostane to v nej. Možno ti aj odpustí, ale ťažko si už vybuduješ jej dôveru. Možno si ani neuvedomuješ, ako ju každým slovom, každým činom, každou hádkou, každým bozkom či každou chvíľou formuješ. Možno si neuvedomuješ, že ty z nej vytváraš ženu takú, aká má byť.

pinterest.com

A my ideme vždy na 110 percent, a práve preto máme občas to právo vybuchnúť… Vykričať sa, možno sa s tebou chvíľu pohrať, aj keď to nemyslíme s tebou vážne. Prepáč… Ale, zlatko, veď vy ste takí istí a neklam, že nie. Presne vieš, s ktorou chceš vzťah a ktorú by si chcel len na jednu noc.

Na tom teoreticky nie je nič zlé, pokiaľ to tak vidí aj ona…

A pokiaľ jej nezlomíš srdce tým, že sa jej už potom neozveš. Existuje totiž túžba, má ale niekoľko podôb. Môžeš po niekom túžiť tak, že s ním chceš prežiť celý život, môžeš niekoho túžiť spoznať, môžeš túžiť niekoho cítiť… Ale môžeš po niekom túžiť len určitú dobu a tou nocou to zrazu celé pominie.

Môžeš po niekom túžiť čisto len zo sexuálneho hľadiska, možno s ňou nič viac nechceš, ale v posteli si neskutočne rozumiete a možno po nej túžiš po celej ako po druhej polovičke k tvojmu srdcu.

Možno túžiš znova zacítiť jej vôňu, možno sa túžiš ešte aspoň raz vedľa nej ráno zobudiť… Možno ona po tebe túži vďaka tej noci, lebo ju priťahuješ, ale pritom vie, že ty nie si na vzťahy. A možno túži mať s tebou rodinu, lebo si dobrý chlapec, ale nepreskočila medzi vami iskra a jednoducho ju nepriťahuješ.

Túžba vie byť veľmi zradná…

Niekedy vie človeka zradiť, oklamať, ale aj prekvapiť. Zlato, ale ver mi… Ak sa ona zamiluje, nikomu inému tú lásku nedá a budeš pre ňu jediný… A ak sa rozhodneš opustiť ju, tak ti prajem veľa šťastia.

Autor: Sára

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Náhoda, osud, sklamanie...

Coverphoto: Photo by Vitor Pinto on Unsplash

Facebook komentáre