Neviem, kedy tento svet dospel tam, že sa z lásky stala hra. Je mi to trošku ľúto, lebo tým pádom sa z lásky vytráca čaro. Vytráca sa z nej tá nevinnosť. Jej podstata. Pripadá mi to, že ženy sú ta pomyselná výhra, za ktorou sa všetci naháňajú. A keď ich dostanú tak sa situácia zmení.

Ženy začnú robiť všetko, čo si sľúbili, že nikdy robiť nebudú, len aby si udržali niekoho, kto za to ani nestojí.  Vieš, chlap, ktorý má za potrebu hrať smiešne hry, nie je chlap. A nebudeš s ním šťastná. Viem, že tomu teraz veríš, ale keby si sa trošku zamyslela…

Ty však hráš hru, v ktorej diktuje pravidlá on. Hovoríš každému, že to nie je pravda. Že ani nie ste spolu, že to bolo len na pár týždňov a už si z toho vonku.

Nie si. Pokiaľ si v hre, stále si hráč…

Pokiaľ sa cez profil najlepšej kamošky pozeráš na jeho profil, nie si z toho vonku. Pokiaľ sa v piatok večer oblečieš ako tá lacná žena z diskotéky a ideš baliť každého v miestnosti, len aby na teba on žiarlil, nie si z toho vonku. Pokiaľ mu napíšeš v noci, keď si sama, že má prísť, nie si z toho vonku.

pinterest.com

Si stále v jeho hre a si obyčajná hračka. Manipuluje tebou a robíš presne to, čo chce, aby si robila. Ty možno tvrdíš, že to nie je absolútne pravda.. Zamysli sa vsak, či by si všetky tie veci, ktoré robíš dnes, spravila aj predtým, ako sa objavil on… Mala si vtedy potrebu byť stredobodom pozornosti? Mala si potrebu baliť na diskotéke každého, kto sa na teba iba pozrie, aby si si niečo dokázala?

Nerobíš náhodou nejaké z tých vecí, ktoré boli predtým na tvojom zozname v kolonke – “Nikdy to neurobím, ani za nič, toto pre chlapa nikdy…”?

Viem, že to občas ide tak nejak samo. Rozum máš zahalený “láskou”. Toto však láska nie je. Je to pobláznenie. Je to pocit, menejcennosti, že si nedostala to, čo si chcela. Že sa ti ponúkol a chcel ťa, a potom si nakoniec zostala zase sama.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Podľa čoho vieme, že nás niekto skutočne miluje?

Možno si sa už po prvom rande videla v bielom a zaumienila si si, že tento chlap bude tvoj. Vieš, tieto hry môžu byť zo začiatku naozaj lákavé. Zaujímavé a dokonca ti to môže pripadať, že on si ťa vlastne iba získava. Nie je to pravda. On veľmi dobre vie, že ho chceš. Že si bábka v jeho hre a jediné, čo ho pri tebe drží, je to, že mu neustále zvyšuješ ego. A ja sa vždy čudujem, kam sa to ego, takýchto chlapov, dá ešte zdvihnúť… Nečudujem sa vám, dievčatám, ktoré ste spadli do tejto pasce, lebo ja som si touto hrou prešla tiež…

Teraz, keď sa spätne pozerám, búcham si hlavu o stenu. Ako som mohla byť taká slepá. Ako som nemohla vidieť, že ten chalan má IQ húpacieho koníka a aj keď ja som už dávno vo vzťahu, on je stále sám. A ja takýmto ľuďom neprajem nič zlé.

Verím totiž, že sa raz v živote každého objaví osoba, ktorá všetko zmení. Ktorá aj z takéhoto frajera, spraví milujúceho partnera. Zaručujem ti však, že keď sa k tebe správa tak, ako sa správa, tak ty to nebudeš. Tak ťa prosím, výstup z tej hry.

Povedz game over a nikdy viac sa nevracaj. Naučila si sa, čo si sa naučiť mala a teraz choď ďalej, lebo TY si zaslúžiš niečo oveľa lepšie. Nestrácaj čas,,, pretože mi môžeš veriť, nie je to nič iné, len strata TVOJHO času… Toto nie je láska… To nie je to, čo hľadáš…

coverphoto: pexels.com

 

Naša nová kniha o ženskom svete je už dostupná priamo TU.

Facebook komentáre