Taká žena, ktorá si už niečo kvôli láske vytrpela. Ktorá po nej túžila veľmi dlho, aj keď si to často nepriznala ani sama pred sebou. Žena, ktorá musela byť silná až pridlho a ktorá sa dlho mohla spoľahnúť len sama na seba… Pritom jediné, po čom naozaj túžila, bol muž, ktorý by ju chápal alebo sa o to aspoň pokúsil… Presne takáto žena bude mať na lásku iný pohľad.
Táto žena ťa bude milovať inak. 

Možno viac ako tie, ktoré si mal pred ňou. Bude ťa milovať celým srdcom, akoby to bola jediná vec, na ktorej naozaj záleží. Bude ťa milovať VŽDY. Aj keď budeš mať zlý deň alebo keď ju naštveš a ona povie, že ťa už nikdy viac nechce vidieť.

Bude ťa milovať niekedy až priveľmi, lebo dlho čakala, kým príde niekto, komu môže dať svoju lásku a kto sa ju nebude báť prijať.

pinterest.com

Táto žena s tebou bude chcieť tráviť každú voľnú minútu. A nie, nebude to preto, že by ťa mala potrebu vlastniť. Ona už dávno vie, že nikomu žiadny cit nenanútime a že len to, čo k nám patrí, s nami naozaj zostane. Bude to preto, že si bude vážiť každú chvíľu s tebou, akoby bola tá posledná. Lebo tých dní a hodín bez teba bolo toľko, že teraz si ťa chce užiť naplno.

Bude milovať tvoje objatie a nebude chcieť z neho odísť, ale na druhej strane na tebe nebude závislá.

Takáto žena totiž vie, že život je nevyspytateľný a to, čo nám dnes ponúka na zlatom podnose, nám možno zajtra zoberie bez akéhokoľvek vysvetlenia. Presne vie, že niekedy nie je čas sa pýtať prečo, lebo život jednoducho ide ďalej tak rýchlo, že sa musíme proste prispôsobiť aj spolu so všetkými ranami a nezodpovedanými otázkami.

Ona ťa bude milovať každý deň tak, akoby mal byť ten posledný

Bude veriť a cítiť, že si ten pravý, ale už nikdy nebude chcieť počuť slovo navždy. Niekedy si bude v hlave prehrávať, aké by to bolo, keby si jej dal zajtra košom. Keby si jednoducho povedal, že si ju nezvládol. Na jednej strane by ju to neprekvapilo. Bude si istá, že by to zlomilo celú jej dušu na kúsky, ale taktiež si bude istá, že by to prežila… Tak ako prežila doteraz všetko.

OSTATNÍ PRÁVE ČÍTAJÚ
Zamilovať sa neznamená oslepnúť

Ona, ktorá neverí na navždy, nebude od teba chcieť počuť slová o tom, ako ju miluješ každú hodinu. Samozrejme, poteší ju to, ale oveľa viac jej to povieš tvojimi skutkami. Objatím a pusou na čelo. Pre ňu slová nič neznamenajú.

A vieš, pravda je, že za to tak úplne nemôže ani ona sama. Jednoducho sa to stalo. Taký k nej bol život. Príliš veľa navždy všade okolo a nič z toho netrvalo dlho. Príliš veľa slov a sľubov a ona očakávala i dúfala a príliš často nadarmo.

pinterest.com

Možno sa ti niekedy bude zdať, že ti dokonca neverí. Prosím, maj strpenie. Ona ti verí najviac ako môže… A nie, nebude to na 100%. Aj keď si jej už toľkokrát dokázal, že TY by si ju predsa nezradil. Jednoducho to nedokáže. Dala ti už všetku vieru, ktorú ešte voči ľuďom má. A ani si nevieš predstaviť, aké to bolo pre ňu ťažké… Uveriť, že ju naozaj nesklameš.

Áno, jej pohľad na lásku bude iný. Bude príliš cítiť. Občas si bude príliš domýšľať a aj keď bude vedieť, že ti to vadí a bude sa snažiť, niekedy to ide mimo ňu. Myšlienky a spomienky jej len tak poletujú hlavou a niekedy ju premôže to dobre známe: „Čo keď?“ Vtedy, keď si spomenie na niečo z minulosti. Na niečo, na čo by sama najradšej zabudla, ale občas sa to nedá.

Vtedy tu buď pre ňu a daj jej silné objatie… Bez slov… Ona slová občas nepotrebuje.

Coverphoto: pexels.com

Facebook komentáre